DOĞAÇLAMA

Biz insanlar deneye yanıla buluyoruz, öğreniyor, yaşıyoruz...

Bazen anlık kararlar veriyor, kendimize farklı yollar çiziyoruz. Risk alıyor, yeni deneyimlere kucak açıyoruz. Hayatı farklı yönlerden yorumluyor, oyunun akışına bir şeyler katıyoruz. Çünkü bu bizim doğamızda var!

 

Yeme, içme konusunda da böyleyiz. Taa eski zamanlardan beri avladık, tattık, beğenmedik, değiştirdik, pişirdik, hoşumuza gitti, topladık, ektik, biçtik…

 

Doğa bize ne sunuyorsa her türlüsünü deniyoruz.

Yeri geliyor taş devrindeki gibi beslenmeye çalışıyoruz. Çiğ ve canlı besinlerle tanışıyoruz. Sebze ve meyve suları ile detokslanıyoruz.

 

Alkali yiyeceklerin, organik ürünlerin tadını çıkarıyoruz. Mutfaklarımıza sağlıklı, besleyici gıdaları sokuyoruz. Bedenimizin ihtiyaçlarını önemsiyoruz. Damak zevkimiz de gelişiyor, kurallara uymuyor. İçimizden gelen sese kulak veriyoruz.

 

Doğaçlama da işte bu felsefe ile doğdu…

Ben de kalbimin sesini dinledim. Gönül rahatlığıyla yiyebileceğiniz, sağlığınıza katkıda bulunacak ve de lezzeti ile şaşırtacak ürünler hazırladım.

 

İlk olarak her biri birer “Mikro Herkül” olan filizlerle yola çıkıyorum.

 

Güvendiğim yerel üreticilerden organik bakliyat ve tahılları aldım. Filizlendirerek hem içlerindeki şifayı daha da çok ortaya çıkarttım hem de ağzınıza layık hale getirdim.

 

Doğaçlama’nın taze ve yenilikçi tadlarını ilk siz keşfedin!

 

Gökçe Ayça Gündüz

© 2015 Doğaçlama her hakkı saklıdır. 

YASAL UYARI

Bu internet sitesindeki bilgiler ve Doğaçlama ürünleri, hastalıklara çare bulmaya veya hastalıkları tedavi etmeye yönelik değildir.

Sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin bir sağlık profesyoneli ile iş birliği içinde kullanılması tavsiye edilir.

Tüm sağlık sorunları için öncelikle bir doktora başvurulmalıdır. Siteyi kullananlar kullanım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.